Příjezd do druhého checkpointu

Dnes se omlouvám za pozdní zprávu, ač věřím, že zrovna na tu dnešní všichni netrpělivě čekáte. Takže ještě jednou: tandem je v druhém checkpointu! Kluci se konečně pořádně najedli a už odpočívají. V CP2 posbírali všechny gratulace a všem, kteří je podporovali zde, i osobně velice děkují!

V druhém checkpointu však jejich putování končí, pokračovat v závodu nebudou. Bohužel, závod trvá pouze 30 dní a i kdyby se kluci nyní vydali na cestu, závod by skončil v průběhu cesty. Zítra tedy ráno vyjíždí zpět do Opavy autem, které pro ně vyráží.

Kluci mají neskutečnou radost z toho, co se jim povedlo a kam až dojeli. Užili si to až do poslední míle, na ty kopce, které zdolali jen tak nezapomenou. Další milník pokořen. Opravdu jen málo kdo věřil, že tandem vůbec do CP2 dojede.

Napsat komentář