Zápisky z cest – 21. a 22.7.

Zprávy ze včerejšího dne – S tandemem jezdil Miroslav Hůlka, dělal fotky a videa, odkazy později dodáme. Tímto statusem tedy pánovi posíláme velké díky a pozdravy od posádky tandemu. Včerejší trasa šla – a to doslova. Za sebou má tandem přejezd nad Orlickými horami a na další den plánovali zdolat Dolní Moravu. Včera měl tandem na mále – došly baterie. Za záchranu opět kluci děkují panu Hůlkovi.

Zprávy z dnešního dne – Tandem je už jenom kousek před druhým checkpointem, kde by snad měl dorazit zítra. Kluci zatím zvažují v druhém checkpointu skončit, ale vše se ještě může změnit. Kluky zastihl k večeru déšť a krizovka, kterou zahnali teplou stravou v jedné z hospod po cestě. Jsou tedy opět plní síly a humoru. Vašek dnes zabodoval hláškou „Jak vypadá suché oblečení?“. Mokré mají úplně všechny věci, včetně spacáků a nic nestíhá schnout.

I přes to se Alda a Vašek drží a pokračují dále! 🙂

Pokud byste rádi tandem sledovali online, je to možné na adrese https://online.auto-gps.eu/cnt/mapV4MapCustom/showMap?h=da7f21e396982eeeb74de30eec558dae. Technicky zajišťuje GPS-AUTO.cz, systém pro kompletní zprávu vozového parku.

Více fotografií a záznam trasy naleznete na našem facebooku:

Napsat komentář