Záznam trasy z 17.7.

Tandem se včera ozval až po 11. hodině, do té doby byl na cestách (což jen svědčí o tom, že chlapi se snaží ujet toho co nejvíce). Při včerejší jízdě je chytl déšť, takže kompletně zmokli. Jako přístřešek posloužila malá správní budova u lomu nedaleko obce Královec. U okýnka, kde se řidičům vydávaly faktury si uvařili kafe a čekali, co se bude dít (na plácku 1×1,5m). S vidinou toho, že na takto malém plácku budou muset přenocovat doufali, aby přestalo pršet. Což se nakonec povedlo a tak mohli jet dál.

Den před tím natrefili na pekařství, pod kterým byla malá prodejna s cyklovybavením, kde milá paní prodavačka ochotně zapůjčila zvedák, díky čemuž se mohly na kole provést nejnutnější opravy brzd. Díky tomu už zase jezdí tandem na všechny 4 brzdy! 🙂

Nálada na trase je stále ještě dobrá, nejhorší pro tandem jsou nesjízdné kopce s kamenitým povrchem (což je většina). Včera to bylo už 14 dní, co je tandem s Alda a Vašek v závodě. Jejich ujetou vzdálenost je možné vidět na stránce https://online.auto-gps.eu/cnt/mapV4MapCustom/showMap?h=da7f21e396982eeeb74de30eec558dae

Záznam trasy a fotografie je možné zobrazi na našem facebooku:

 

Napsat komentář