Aleš s Vaškem dnes odstartovali v závodě 1000 Miles Adventure

Dvojice závodníků Aleš a Vašek dnes odstartovali závod 1000 Miles Adventure a pokusí se společnými silami zdolat 1000 mil dlouhou trasu, vedoucí z města Hranice v Čechách, až na samotný druhý konec Slovenska.

Máme také první zprávy z traťe: „Máme za sebou první neoficiální start v Hranicích, poté oficiální start z Trojmezí, odkud jsme se měli podle navigace pokračovat dále. Stalo se však to, že jsme se dostali zpátky do neoficiálního startu. Při tom se nám podařilo přetrhnout řetěz, který jsme rychle díky nýtovačce a spojce opravily. Raději si ale necháme do půlky trasy poslat balík s náhradním řetězem. V neoficiálním startu jsme se opět setkali s organizátory, se kterými jsme udělali ještě jeden krátký rozhovor a měli jsme třetí start! Takzvaný start VIP! Chlapi nám udělali slavobránu a pistolí odstartovali dnes již třetí start. Dnes jsme ale ujeli jenom kousek, po cestě nás chytl déšť, ale jsme v pořádku. Zrovna přestává pršet, takže ještě vyrážíme!“

Já jen dodávám, že chlapi dnes (zatím) urazili téměř 20 kilometrů. Za všechny vzkazy, které se nám objevily na Facebookových stránkách v komentářích moc děkují a všechny pozdravují! 🙂

Jejich aktuální polohu je možno sledovat na stránce https://online.auto-gps.eu/cnt/mapV4MapCustom/showMap?h=da7f21e396982eeeb74de30eec558dae 

Napsat komentář