DRAKIÁDA 19. 10. 2015

V pondělí 19. 10. vyrazili děti ze školní družiny a internátu ZŠ Havlíčkova na hřiště TJ LOS OPAVA, kde jsme dětem nachystali drakiádu. Počasí nám přálo, i když sluníčko nesvítilo, ale nepršelo a vítr foukal. Všem drakům se podařilo vzlétnout, některým až do oblDSCN0474DSCN0460DSCN0483DSCN0514DSCN0524DSCN0546DSCN0565DSCN0569ak a to doslova, neboť se mezi draky vyskytl i jeden „uprchlík“ co se raději utrhnul než být spoutaný provázkem. Jako překvapení pro děti nachystaly členky TJ LOS OPAVA oddílu canisterapie a agility ukázku jejich činnosti a práce psích asistentů s dětma a taky jak si psi dovedou hrát a závodit. Cvičitelky paní Magda Z. a slečna Tereza O. společně dětem vše předvedly a po ukázkách si děti měly možnost pejsky pohladit a dovědět se zajímavosti z jejich výcviku. Na závěr si některé děti vyzkoušely proběhnout stejnou trasu jako čtyřnozí kamarádi.

Categories: Domů, Nezařazené

Napsat komentář