Silesia Merida Bike Maraton 2015, příprava, start, cíl

V sobotu 16.5 náš start na horském maratonu MTB, Silesia Merida Bike Maraton, již čvtrtý start. V letošní sezoně jsme si stanovili velký cíl, zajet šest maratonů, tento je druhý v seriálu.  Ani na tomto závodě není pro nás vypsaná kategorie tandem MTB, proto musíme změřit síly se všemi na trati jedoucích na singlech. Rozhodně dojedeme  v limitu, a náš čas z minulých sezon zkrátit. Držte nám palce kdo můžete.

Další maraton za námi a jak to dopadlo? Na trati jsem měli změřit síly a soupeřit s další posádkou tandemu horské cyklistiky MTB. Bohužel posádka odstoupila ze závodu ještě před startem, nepřijela. Proto jsme si zvolili cíl, rozdat si to s ostatními singl bikery a ještě celou trať zajet s časem lepším o 30 minut. Podařilo se, oproti minulému startu na maratonu, čas zkrácen o 27 minut. Od samého začátku všech startů na Silesia celkové časy zkráceny už o 42 minut. Čekají nás další tréninky, technická a fyzická příprava. Další start 20. červen na závodě Kopřivnický Drtič, délka tratě 136 km, výškově nastoupané 3600 m. Na startu maratonu ještě nikdy nestartoval tandem horské cyklistiky MTB s pilotem a nevidomým. Víme proč, ono postavit na start horského maratonu tandem MTB údajně vůbec nejde ani technicky ani fyzicky zvládnout. Proto chceme maraton pokořit. Zdravíme všechny příznivce, pilot „Alda“ Procházka a nevidomý biker „Venca“ Fišer.

Napsat komentář