AIR SOFT LIGA 2013 O POHÁR TJ LOS OPAVA

Propozice:

Liga otevřená pro kohokoli. Možno se přihlásit, družstvo z řed firem, společností, organizací, úřadů, veřejnosti, air soft týmů, přátel, kamarádů. Družstva 6-ti členná náhradníci 1 až 2 podle uvážení družstva. Každá přihlášená organizace může postavit i více družstev záleží na zájmu. Účast dětí od věku 15 let v doprovodu rodičů nebo jako členové rodinného tymu.

Hra první kolo každý s každým, další kola vyřazovací způsob podle rozlosování před prvném kolem.. První kolo, družstvo sehraje tři utkání z nich se potom započítají body za vítězství v celém souboji to znamená že nemůže být remíza jedno družstvo vyhraje a připočítá se mu bod za vítězství celého souboje. Po odehrání prvního kola se utká v play of první družstvo s posledním druhý s předposledním atd. Během celé soutěže můžou družstva obměňovat své členy.

Registrace na e-mail adrese blind.sportsmen@seznam.cz, další podrobné informace budou rozeslány jednotlivým družstvům.

Napsat komentář